MENÜ

Hakkımızda

Civelek İnşaat ve Yapı A.Ş. Bir aile şirketi olarak 1982 yılında Elazığ ilinde kurulmuş olup, inşaat malzemeleri konusunda toptan satış, pazarlama ve dağıtımı olarak ticari hayatına başlamıştır. Kısa bir süre içinde Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yüzlerce müşteri portföyü, on bine yakın ürün çeşidi ve yüze yakın seçkin personeliyle inşaat malzemeleri satış konusunda aktif pazarlama ve dağıtım yapmaya başlamıştır.


Toptan İnşaat Malzemeleri satışıyla birlikte proje ve perakende mağaza satış kadrolarıyla Türkiye’nin ileri gelen üreticilerinin distribütörlüğünü başarı ile üslenmiştir. Türkiye’de en kaliteli ürünleri satan ve yüksek cirolara ulaşan firmalar arasına katılmıştır. İlerleyen yıllarda pazarlama başarıları sonrası Elazığ’ın yanında ilk olarak Diyarbakır daha sonra Gaziantep, Kahramanmaraş ve Mersin’de de aynı organizasyonları kurmuş ve o bölgelerde de birçok başarıya imza atmıştır. Firmamız, partner olarak çalıştığı bazı firmaların ürünlerini ve kendine ait olan markasıyla birçok inşaat malzemelerinin ihracatlarını yapmıştır.


Tüm bu gelişen süreç içerisinde firmamız ayrıca Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, Elazığ Müftülüğüne ait olan Harput’ta ki Binası ve Elazığ Hükümet Konağı’nın inşaat ve restorasyon işlerini davet usulüyle ve yanı sıra birçok özel şahıs bina inşaatlarının yapımını, restorasyon ve dekorasyon işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.


Firmamız, kazandığı inşaat malzeme satın alma ve satış tecrübesi, ürünlere iyi derecede vakıf olma becerisi, sermaye birikimi ve birçok firmaya sunduğu çözüm ortaklığı, restorasyonlar, dekorasyon uygulamaları, inşaat yapım işlerinde ki tecrübesiyle, önemsediği, daha çok benimsediği inşaat yapım sektörüne giriş yapmış, bugüne kadar üstlendiği tüm inşaat yapım işlerini ticari faaliyetlerini titizlikle, zamanında, harfiyen yerine getirmiş, tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere kabul görmüş etik değerlere uygun davranmış, kalite başarı getirir prensibiyle ve üstlendiği projelerde satış güçlüğü çekmeden tamamen öz kaynaklarını kullanarak projelerini bitirmiş ve bu neticeler doğrultusunda kazanımlarını artırmıştır. Sürekli faaliyet gösterdiği ilinde, üst düzeyde vergi veren firmalar içinde de yerini almıştır.


Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren şirketimiz bu süreçlerden sonra Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş ve İstanbul’da da birçok proje gerçekleştirilmiştir. Şirket olarak kendi yaptığımız binalar dışında firmamız, ortaklık kültürünü benimseyerek, güvendiği firmalarla güç ve tecrübe birliği yaparak birçok projeye konsorsiyum olarak imza atmıştır. Yaptığımız tüm projeleri yüksek kalite ve yeni nesil inşaat teknikleri kullanarak, hızlı, güvenilir, kullanışlı, çevreci ve müşteri memnuniyetini gözeterek başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Projelerimizde ki satış hızı ve müşteri memnuniyeti de bizi hep desteklemiştir. 


Firmamız tamamen inşaat sektöründe proje üretme ve inşaat yapımını tercih etmiş olup, şu anda Elazığ ilinde kendi arazisi üzerinde devam eden  konut ve ticari alan projesini sürdürüp, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde konsorsiyum ortağı olarak, daire ve ticari bina inşaatlarımız devam etmektedir. Firmamız, bu süreçte son olarak 2020 yılında İstanbul Ofisini kurmuş olup deneyimli teknik kadrosu ve tüm kazanımlarıyla İstanbul'da projelerine devam etmektedir.

SAYGILARIMIZLA
Yönetim Kurulu Baş.
Asım CİVELEK

Misyon

Müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Vizyon

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, yaşam pratiğine aktarmak.