top of page
Yapım Aşamasında

HAKKIMIZDA

Civelek İnşaat ve Yapı A.Ş. Bir aile şirketi olarak 1982 yılında Elazığ ilinde kurulmuş olup, inşaat malzemeleri konusunda toptan satış, pazarlama ve dağıtımı olarak ticari hayatına başlamıştır. Kısa bir süre içinde Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yüzlerce müşteri portföyü, on bine yakın ürün çeşidi ve yüze yakın seçkin personeliyle inşaat malzemeleri satış konusunda aktif pazarlama ve dağıtım yapmaya başlamıştır.


Toptan İnşaat Malzemeleri satışıyla birlikte proje ve perakende mağaza satış kadrolarıyla Türkiye’nin ileri gelen üreticilerinin distribütörlüğünü başarı ile üslenmiştir. Firmamız kendine ait olan markasıyla birçok inşaat malzemesinin ihracatını yapmıştır. Türkiye’de en kaliteli ürünleri satan ve yüksek cirolara ulaşan firmalar arasına katılmıştır. İlerleyen yıllarda pazarlama başarıları sonrası Elazığ’ın yanında ilk olarak Diyarbakır daha sonra Gaziantep, Kahramanmaraş ve Mersin’de de aynı organizasyonları kurmuş ve o bölgelerde de birçok başarıya imza atmıştır.


Firmamız, kazandığı inşaat malzemeleri satın alma ve satış tecrübesi, ürünlerin teknik özellik ve kalite uzmanlığı, sermaye birikimi, birçok firmaya sunduğu çözüm ortaklığı, restorasyonlar, dekorasyon uygulamaları, inşaat yapım işlerinde ki tecrübesiyle, önemseyip benimsediği inşaat yapım sektörüne giriş yapmıştır. Bugüne kadar üstlendiği tüm inşaat yapım işlerini ticari faaliyetlerini titizlikle, zamanında, harfiyen yerine getirmiş, tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere kabul görmüş etik değerlere uygun davranmış, kalite başarı getirir prensibiyle ve üstlendiği projelerde satış güçlüğü çekmeden tamamen öz kaynaklarını kullanarak projelerini bitirmiş ve bu neticeler doğrultusunda kazanımlarını artırmıştır. Sürekli faaliyet gösterdiği ilinde, üst düzeyde vergi veren firmalar içinde de yerini almıştır.


Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren şirketimiz bu süreçlerden sonra Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş ve İstanbul’da da birçok proje gerçekleştirilmiştir. Şirket olarak kendi yaptığı inşaatlar dışında firmamız, ortaklık kültürünü benimseyerek, güvendiği firmalarla güç ve tecrübe birliği yaparak birçok projeye konsorsiyum olarak imza atmıştır. Yaptığımız tüm projeleri yüksek kalite ve yeni nesil inşaat teknikleri kullanarak, hızlı, güvenilir, kullanışlı, çevreci ve müşteri memnuniyetini gözeterek başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Projelerimizde ki satış hızı ve müşteri memnuniyeti de bizi hep desteklemiştir. 


Firmamız tamamen inşaat sektöründe proje üretme ve inşaat yapımını tercih etmiş olup, şu anda Elazığ ilinde kendi arazisi üzerinde devam eden  konut ve ticari alan projesini sürdürüp, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde konsorsiyum ortağı olarak, daire ve ticari bina inşaatlarımız devam etmektedir. Firmamız, bu süreçte son olarak 2020 yılında İstanbul Ofisini kurmuş olup deneyimli teknik kadrosu ve tüm kazanımlarıyla İstanbul'da projelerine devam etmektedir.

bottom of page